MICROSOFT DYNAMICS NAV

Dünya genelinde 120,000, Türkiye’de ise 400+ firmanın kullandığı Microsoft Dynamics NAV (Navision) tüm iş süreçlerinizi yürütebileceğiniz tamamen yerelleştirilmiş güçlü bir ERP çözümüdür.

Esneklik

NAV sizin yazılıma değil, yazılımın size uyduğu çözümdür. Esnek yapısıyla , rekabette öne çıkabilmeniz için Firmanıza özel iş süreçlerinin desteklenmesini sağlar. Ayrıca, ölçeklendirilebilir yapısıyla NAV, sizinle birlikte büyüyecek ve gelişecek bir teknolojiye sahiptir. Üstün teknik altyapısı ve açık platformu sayesinde üzerinde kolaylıkla geliştirme yapabilme imkanını sunar. Bu sayede hem iş ortağı hem müşteri ekibi, var olan yazılımı iş süreçlerine uygun hale getirmek, gerekirse ek fonksiyonalite geliştirmek için sınırsız imkana kavuşur.

Microsoft Dynamics NAV ERP yazılımı, en yüksek düzeyde verim almak için birden çok bağlantı seçeneğine sahiptir.

  • Masaüstü uygulaması ile bildiğiniz yöntemle sistemi kullanabilirsiniz.
  • Web istemcisi ile, herhangi bir kısıtlama olmadan Dynamics NAV’i Internet Explorer üzerinden erişebilirsiniz. Bu sayede, uzak kullanıcılarınız veya müşteri/tedarikçileriniz sisteme erişebilir durumdadır..
  • Tablet Uygulaması Android, IOS ve Windows Phone üzerinde çalışabilen Tablet istemcisi ile uzak çalışanlarınız her zaman kısıtlama olmadan sisteme erişir.
  • Telefon Uygulaması Android, IOS ve Windows Phone üzerinde çalışabilen Telefon istemcisi ile uzak çalışanlarınız her zaman kısıtlama olmadan sisteme erişir ve verimi en yüksek seviyede tutabilirsiniz.

Yasal mevzuat ile Uyumlu

Microsoft Dynamics NAV ERP yazılımı, global bir çözüm olduğu kadar yerli bir uygulamadır.
Tüm yasal uygulamaları barındıran Dynamics NAV, tüm yasal gereklilikleri, global çözümün niteliklerinden ödün vermeden sağlar. B2F, E-Fatura, E-Defter ve E-Arşiv uygulamalarını başarıyla hayata geçirmiştir. Bu sayade dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılan ERP’yi güvenle kullanmaya başlayacaksınız.

VİDEOLAR