POWER BI

Power BI verileri analiz eden ve yorumlayan bir iş analitiği paketidir. Işinizi görüntüler ve her makinede görüntülenebilecek zengin dashboardlar ile hızlı cevaplar üretir.

Herhangi bir veri, herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda : Power BI, en kritik iş verilerinizin tek bir platformda görüntülenmesini sağlayan internet tabanlı bir iş analitiği hizmetidir. Canlı dahsboardlar kullanarak işinizin sağlığını anlık görüntüler, Power BI Desktop ile zengin etkileşimli raporlar oluşturur ve yerli Power BI Mobil uygulamalar ile yolda iken bile verilerinize ulaşmanızı sağlar.

Tüm verileriniz, nerede olursa olsun : dynamics NAV ve Dynamics AX gibi hizmetler için dizayn edilmiş basit out of box dashboardlar ile verilerinizden anlık yorumlar elde edebilirsiniz.

Herkes aynı sayfada : işinizin tek bir platformda görüntülenmesi ile çabuk ve güvenli kararlar alabilmek için ekibinizi güçlendirin. Power BI Groups herkesin doğru veriyi kullanmasını sağlamak için ana paydaşlar ile işbirliği yapılmasını sağlar.

Herhangi bir yerden veri bazlı kararlar alın : nerede olursanız olun güncel veriyi tutar.windows, Ios ve android için tasarlanmış Dokunmatik özellikli yerli uygulamalar ile nereye giderseniz gidin tüm verilere ulaşabilirsiniz.

>Her zaman zamanında bilgilenin : gerçek zamanlı Power BI dashboardları ile işinizin dikkatinize ihtiyaç duydugu zamanlarda anında bilgilenin. Porblemler oluşurken çözün ve fırsatları doğarken farkedip kapın.

VİDEOLAR