Microsoft Dynamics 365 Business Central

Dijital teknolojilerdeki hızlı değişim ve gelişim, dünyamızı da dönüştürüyor ve bu dönüşüm her sektördeki ve her büyüklükteki işletmeyi farklı şekillerde ama aynı odakta etkiliyor. Bu kavramsal dönüşümün etkisinde de işimizi artık tek bir yerde yönetmiyoruz. Müşterilerimizin beklentileri ve katılımları da bu perspektifle değişiyor. Dünya tarihinde bu yüzyıl dönüşüm zamanı olarak adlandırılacaktır. Şirketlerin operasyonlarını yönetme, müşterilerle bağlantı kurma ve işlerini yürütme şeklini değiştiren teknolojileri benimsemek için bundan daha iyi bir zaman olamazdı. 

Microsoft Dynamics 365 Business Central, şirketlerin çalışma metodunu temelden değiştiren bir dizi iş uygulamasıdır. Business Central, pazarlama, satış, hizmet, finans ve operasyonlar için iş süreçleri yelpazesinde kapsamlı bir sistemdir. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş zengin fonksiyonları olmasına rağmen, kullanıcı deneyimi çok kolaydır. Dynamics 365 Business Central, dijital dönüşüm çağının gereksinimlerini benimsemiş yeni nesil Dynamics NAV’dır. 20 yılı aşkın tecrübesi ve dünya çapında hizmet veren yüzbinlerce müşterisi ve milyonlarca kullanıcısı ile Microsoft; müşterilerini dinleyerek, bu mükemmel platformu hayata geçirdi. 

Business Central ile şirketteki tüm süreçler hakkında daha fazla bilgi edinin. Satış süreçlerinde daha etkin olun. Üretimde verimliliğinizi arttırın. Ürünleriniz ve hizmetleriniz ile ilgili daha akıllı kararlar verebilecek, öngörüye sahip olun. 

Business Central’ın kullanıcı deneyiminde nasıl çığır açtığına bir göz atalım. Business Central, Office 365 ile entegre çalışıyor. Yani, dışarıdayken telefonunuza gelen bir e-maile istinaden bir satış siparişi oluşturabilir ve bunun finansal sürecini de başlatabilirsiniz. Küçük ya da ortak ölçekli bir işletme olarak, üretkenliği artırabilmek ve hareket halindeyken de işlerinize gerçekten yanıt verebilmek, sizce de çok önemli değil mi? 

Bulutla, verilerle ve öngörülerle desteklenen iş uygulamaları için temel bir yenilenme döngüsünün tam ortasındayız. Office 365, Dynamics 365, Power Platform, Azure! Tüm bu varlıklar, Dynamics 365 Business Central aracılığıyla birleşti. Şirketlerin dijital olarak dönüşümüne yardımcı olacak eşsiz bir teknoloji koleksiyonuna sahip olan Business Central, şirketlerin gelişebileceği ve büyüyebileceği temel bir sistemdir. 

Microsoft Dynamics 365 Business Central Nedir? 

Microsoft Dynamics 365 Business Central, modern işletmelerin bugün ve gelecekte gelişen ihtiyaçlarını karşılamaları için modern bir çözümdür. Microsoft Dynamics365 Business Central, eski bilinen adıyla Navision (NAV), Microsoft tarafından tasarlanmış açık kaynak kodlu bir ERP yazılımıdır. Microsoft Dynamics 365 Business Central, küçük ve orta ölçekli işletmeler için özel olarak tasarlanmış kapsamlı, esnek ve verimli bir işletme yönetimi çözümüdür. Microsoft Dynamics365 Business Central ile müşterilerinizle gerçek zamanlı iletişim kurun, süreçlerinizi kolaylaştırın, şirketinizin büyümesini hızlandırın ve dahası öngörüler ile daha akıllı kararlar verin. 

Microsoft Dynamics365 Business Central Kurulum Seçenekleri Nelerdir? 

Bulut üzerinde ve kendi sunucularınızda kiralama ya da satın alma yöntemi ile Microsoft Dynamics 365 Business Central kullanabilirsiniz. Bulut üzerinde kiralama modeli (SaaS) ile kurulum seçeceğinin en büyük avantajlarından biri donanım ve yönetim maliyetlerinden kurtulmanızdır. Hızlı kurulum ve inovatif yaklaşım avantajlarından da faydalanabilirsiniz. Bulut teknolojisi, sanal sunucularda güvenle depolanan verilerinize istediğiniz her yerden ve tüm cihazlarınızdan kolaylıkla erişmenizi mümkün kılar. Kendi sunucunuzda satın alma modeli (On-Premise) ise, daha güvenli bir yaklaşımdır ve verileriniz üzerindeki tüm kontrol sizdedir. Ancak geleneksel bir modeldir. İnternet tabanlı olarak verilerinize erişemezsiniz. 

Microsoft Dynamics365 Business Central’ın Zamanın Ötesindeki Yetenekleri ile Tanışın!

Şirketiniz büyürken, sağlam bir alt yapı üzerine bu büyüme inşa edilmelidir. Her zaman güvendiğiniz süreçler, araçlar ve kaynaklar, sizinle birlikte büyümelidir. Aksi takdirde bu araçlar yeni zorluklar oluşturup sizi yavaşlatabilirler. Büyüme yolculuğunun bir noktasında, her şirket karar vermek zorundadır: her zaman yaptığınız şeyi yapmaya devam edecek misiniz, yoksa bir değişikliğin artık vakti geldi mi? Kendiniz ve işiniz için doğru kararı vermek, ihtiyaçlarınıza, hedeflerinize ve kaynağınıza bağlıdır. Gelecekte neyi başarmak istiyorsunuz? Bunun olması için neye ihtiyacınız var? Kaynaklarınız bu hedeflere uygun mu? Bu sorular ve zorluklar, herhangi bir şirketin büyüme yolculuğunun rutin bir parçasıdır. Microsoft Dynamics 365 Business Central, gelecekteki hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış, ölçeklenebilir ve kapsamlı bir ERP çözümü sunar. Dynamics 365 Business Central’ın işletmenizin gelişmesine nasıl yardımcı olabileceğini, gelin yeteneklerine bakarak, birlikte keşfedelim. 

1. Tüm Cihazlarınızdan Erişilebilen ERP Sistemi!

Microsoft Dynamics365 Business Central ile tasarlanmış tüm süreçlerinize desktop, laptop, tablet ya da cep telefonunuzdan erişebilirsiniz. Windows, Android veya iOS cihazlarınızda olağanüstü bir deneyim ile ofisinizi cebinizde taşımaya hazır olun.

2. Finansal Verilerinizi Kontrol Altına Alın.

Gecikme ihtimali olan ödemelerinizi Microsoft Yapay Zeka destekli tahminleme aracı ile belirleyin. Nakit akışınızı, banka mutabakatlarınızı, sabit kıymetlerinizi, bütçelemenizi ve proje maliyetlerinizi daha verimli yönetin. 

3. Eyleme Dönüştürülebilir Öngörüler ile Daha Akıllı Kararlar Verin.

Geçmiş verileri kullanarak satışları tahmin edin. Gerçek zamanlı verileri görselleştirin. Yerleşik iş zekasından faydalanın. Envanter durumu ve nakit akışı gibi eğilimleri daha iyi anlayın. Şirketinizin geleceği hakkında veriye dayalı daha bilinçli kararlar verin. 

4. Ekiplerinizin tek bir platformda iletişimini sağlayın!

Satış, servis, finans ve operasyon ekiplerinin birbiriyle iletişimini sağlayarak, daha hızlı uyum sağlamalarına ve sonuç elde etmelerine yardımcı olan Microsoft Dynamics365 Business Central ile iş sürekliliğini sağlayın.

5. Performansınızı Arttırın.

Farklı alanlardaki verilerinizi toparlamak, analiz etmek ve raporlama ile vakit kaybetmeyin. Gömülü Microsoft 365 ile geliştirilmiş üretkenlikten faydalanın. Raporlarınızı anında çekin. Rol tabanlı çalışma alanları yaratın. 

6. Kullanıcı Dostu Arayüz ile Hızlı Adapte Olun.

Dynamics 365 Business Central’ın Office paketiyle entegrasyonu sayesinde, tanıdık arayüzlerden yararlanın. Outlook, Word ve Excel gibi Office araçları sayesinde Business Central için gereken kapsamlı eğitimi ortadan kaldırın ve ekibiniz için daha hızlı adaptasyon sağlayın.

7. Süreçlerinizi Otomatikleştirin ve Güvence Altına Alın!

Sipariş verme, satış yapma, faturalandırma ve raporlama gibi süreçlerinizi daha kolay ve hızlı hale getiren güvenli otomasyon araçlarına sahip Business Central ile zamanınızı verimli yönetin. Düzenli olarak yaptığınız iş görevlerinizi izleme, sürdürme ve yönetme yükünü; Microsoft Dynamics365 Business Central alsın. 

8. Bırakın, Microsoft Dynamics Business Central Sizin Dinamiğinize Uysun.

Business Central ile yalnızca ihtiyacınız olanı, ihtiyacınız olduğunda kullanın. Esnek lisans planları, uyarlanabilir iş uygulamaları ve ölçeklenebilir bir veritabanı; ihtiyaç duyduğunuzda ek kullanıcılar ekleyerek, büyümenizi daha kontrollü yönetebileceğiniz anlamına gelir. Kullanıcı başına aylık bir ödeme planına bağlı olarak, Business Central’ı işiniz daha küçük ölçekteyken başlatın ve işinizi büyütürken Business Central’ı uyarlayın.

Microsoft Dynamics365 Business Central Çözüm Portföyü

Finans Yönetimi

Finansal yönetimi kolaylaştırın! Nakit akışınızı, banka mutabakatlarınızı, bütçenizi ve proje maliyetlerinizi daha iyi yönetin. Farklı para birimlerini, döviz kurlarını, şirketler arası işlemleri ve vergi düzenlemelerini etkin yönetin. Ay ve yıl sonu kapanış sürelerini kısaltın. Microsoft Power BI ile gerçek zamanlı raporları anında oluşturun. Doğru öngörüler elde etmek ve akıllı finansal kararlar almak için Microsoft Yapay Zeka destekli tahminleme aracından faydalanın. 

Satış Yönetimi

Satış sürecini hızlandırın! Satış döngünüz boyunca müşteri etkileşimlerini takip edin ve en fazla satılan ürününüzü, ve çapraz satışa müsait olan müşterilerinizi analiz edin. Müşterileriniz için esnek fiyatlandırma modeli geliştirin ve indirimler oluşturun. Fiyatlar, indirimler ve siparişler gibi ayrıntılara hızlı bir şekilde erişmek için müşteri sözleşmelerini takip edin. Satış sürecinizi, hızlı nakit akışına çevirecek şekilde optimize edin. 

Tedarik Zinciri Yönetimi

Tedarik zincirinizi optimize edin! Tedarikçilerle daha iyi ilişkiler geliştirin. Stok seviyelerini otomatik olarak hesaplayarak envanterlerinizi doğru yönetin. İstenen ürünler stokta kalmadığında, yerleşik iş zekasından yararlanarak satın alma siparişlerini otomatik olarak oluşturun. 

Proje Yönetimi

Projelerinizi geciktirmeyin, bütçenizi doğru planlayın! Zaman çizelgelerini kullanarak projeleri daha iyi yönetin. Proje karlılığını sağlamak için ayrıntılı bütçe planlayın. Ürün kapasitelerini ve satışlarını planlayarak, kaynaklarınızı doğru kullanın. 

Hizmet Yönetimi

Olağanüstü müşteri hizmeti sunun! Satıştan hizmete sorunsuz bir geçiş sağlayın. Müşteri iadelerini takip edin. İlgili ekip arkadaşlarınızı iş emirlerine atayın ve hizmet görevleri ve iş yüklerine genel bir bakış elde edin. Müşterilerinize güvenilir hizmet sunmak için hizmet sözleşmelerini takip edin. Hizmet taahhütlerinizi yerine getirin.

Depo Yönetimi

Depo yönetiminizi optimize edin! Business Central ile deponuzu düzenleyin. Ürünlerinizin türüne, boyutuna ve depo kapasitesine göre en iyi yerleşimini belirlemek için bir şablon kullanın. Çapraz sevkiyatı etkinleştirin. Müşterilerinizin siparişlerini daha iyi yerine getirmek için, deponuzdaki gerçek zamanlı verileri kullanın.

Üretim

Optimum üretim çıktıları sağlayın! Üretim süreçlerinizi zorlu durumlarda bile plana göre uygulayın. Ayrıntılı malzeme listeleri oluşturun. Sipariş üzerine montajlarınızı planlayın. 

“Dynamics 365 Business Central size zamandan, paradan ve hayal kırıklığından tasarruf etmek için günlük görevlerinizi düzenleyebileceğiniz ERP çözümü sunar.”

ERP Yazılımınızı Hemen Edinin