Online Demo Ortamı Talep Formu

  Detaylı bilgiye KVKK Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

  Bu Değeri Girin: captcha

  Global Referanslar
  B2F

  Business to Future

  B2F, müşteri beklentilerini şekillendiren, sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir dijital dönüşüm çözüm ortağıdır. Yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir hizmetler ve çözümler sunan ve küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan kurum kültürüne sahiptir. 

  B2F, dünya üzerinde 200 binden fazla işletmenin iş süreçlerini yönetmek üzere kullandığı Microsoft Dynamics ve Power BI çözümlerini, Türkiye’de her ölçekten firmaya uyarlamaktadır. B2F, Bu alanda hızlı ve kolay implementasyon, yerelleştirme, kaynak desteği, versiyon yükseltme, sürece özel geliştirme, uzun dönem destek sağlama ve süreç danışmanlığı hizmetleri vermektedir. B2F, 17 yıllık tecrübesini sektörel çözümlere aktarmaktadır. Ayrıca sunduğu E-Dönüşüm çözümleri (e-fatura, e-defter vb.) ile şirketlerin iş mükemmelliğine katkı sağlar.

  Microsoft Dynamics 365 Business Central

  Microsoft Dynamics 365 Business Central, modern işletmelerin bugün ve gelecekte gelişen ihtiyaçlarını karşılamaları için modern bir çözümdür. 

  Microsoft Power BI

  Microsoft Power BI, tüm verilerinizi tek bir yerde görselleştirmek, yorumlamak ve analiz etmek için bir iş analizi hizmetidir. Kısacası, işinizi görüntüler.