Özel Çözümler

Özel Çözümler

Standart uygulamalarla karşılanamayan talepleriniz için özel uygulamalar ve yazılım geliştirme yöntemlerini kullanırız ve sizin için geliştiririz.

Müşterilerimize Özel Çözümlerimiz

Müşterilerimizin hazır ürünler ya da uygulamalar ile çözümlenemeyen ihtiyaçlarını karşılamak üzere, kendi gereksinimlerini baz alarak özel çözümler geliştiririz. Ayrıca, müşterilerimizin mevcut olarak kullandıkları ya da ihtiyaçlarına uygun olarak pozisyonlanabilecek yeni ürünlerin etrafını özel çözümlerle zenginleştirilerek uçtan uca çözüm oluştururuz.

Entegrasyon Çözümlerimiz

Depo Yönetim Sistemleri (WMS) ile Entegrasyon

Şirket içi yürüttüğünüz lojistik süreçlerindeki WMS uygulamalarının, Microsoft Dynamics 365 Business Central, Navision ve AX gibi ERP sistemleri ile entegrasyonunu sağlarız. Outsource ettiğiniz depolama/lojistik süreçlerindeki özel uygulamalarını da MS Dynamics 365 ERP uygulamaları ile birlikte uyumlu çalıştırırız.

PDKS Cihazları ile Entegrasyon

Vardiya ve çalışma süresinin takibi için PDKS sistemlerinden, Microsoft Dynamics 365 Business Central, Navision ve AX gibi ERP sistemlerine veri alarak hatalı işlemlerin ve bundan doğabilecek maliyetlerin önüne geçmenizi ve zamandan kazanmanızı sağlarız.

RF, Barkod ve RFID ile Entegrasyon

Depolama, lojistik veya üretim süreçlerinde Microsoft Dynamics 365 Business Central, Navision ve AX gibi ERP sistemleri ile otomasyon sağlayarak, verilerinizi anlık görüntüleyebilmenize yardımcı oluruz.

El Terminalleri/PDA ile Entegrasyon

Şirketinize özel veri alımı amacıyla hazırlanmış el terminalleri/PDA uygulamalarını Microsoft Dynamics 365 Business Central, Navision ve AX gibi ERP sistemleri ile konuşabilir hale getiririz. Böylelikle, dış saha, satış, üretim ve lojistik süreçlerinizde zaman tasarrufu sağlarsınız.

Üretimden Veri Toplama Uygulamaları ile Entegrasyon

Makine parkında yer alan cihazlardan veya sensörlerden veri toplarız ve doğru/tutarlı verilerin anlık olarak Microsoft Dynamics 365 Business Central, Navision ve AX gibi ERP sistemleri üzerinden görüntülenmesini sağlarız.

Arayüz Uygulamalarımız

Portal Uygulama Arayüzleri

Saha personelleri, müşteriler, bayiler ve tedarikçiler için veri gösterimi ve veri alımı için özel arayüzler hazırlarız. Hazırladığımız arayüzleri Microsoft Dynamics 365 Business Central, Navision ve AX gibi ERP sistemleri ile entegre çalıştırırız.

Mobil Uygulama Arayüzleri

Saha, üretim ve lojistik personellerinin mobil olarak verilere erişebilmesini ve veri girişi yapabilmesini sağlamak için Microsoft Dynamics 365 Business Central, Navision ve AX gibi ERP sistemleri üzerinde özel uygulamalar hazırlarız. Yine, üst yöneticilerin anlık verilere ve onaylama süreçlerine mobilden erişebilmesi için Microsoft ERP sistemleri üzerinde uygulama geliştiririz.

Şirkete Özel Süreçler ve Raporlamalar

Şirket Süreçlerine Özel Tasarlanmış Uygulama, Arayüz ve Ekran Tasarımları

Operasyonel veri girişi için Microsoft Dynamics 365 Business Central, Navision ve AX gibi ERP sistemleri üzerinde kullanıcı dostu arayüzleri hazırlarız ve ERP sisteminizi daha verimli kullanırsınız.

Şirket İçi İzleme ve Denetim Raporları

Şirket süreçlerinde aksayan veya yavaşlayan kısımları belirleriz ve denetim amaçlı raporların hazırlanmasını sağlarız.

Şirket İçin Özel Analiz Raporları

Üst yönetimin belirlediği hedeflere (bütçe, zaman, süreç gibi) uyumun anlık olarak takip edilmesi veya konsolide raporlamaların oluşturulması amacıyla, müşterilere özel İş Zekası (Power BI) ve ERP çözümleri üzerinde analiz raporlarının hazırlanmasını sağlarız.

Operasyonel İzleme ve Önleyici Faaliyet

Sürecin operasyonel yönünün izlenebilirliği, gerekli ise uyarı mekanizmaları veya kontrol noktaları oluşturularak sürecin aksamaması adına gerekli önlemlerin Microsoft Dynamics 365 Business Central, Navision ve AX gibi ERP sistemleri üzerinde alınması ve operasyonel mükemmelliğin sağlanması için gerekli aksiyonları alırız.

İletişime Geçin

Sizin de ihtiyacınıza özel bir çözüm arayışınız varsa, bizimle iletişime geçebiliriz.