ERP Destek

Size destek olmak için buradayız!

ERP DESTEK

Microsoft Dynamics 365 ERP çözümünüz, işinizin başarısı, şirketinizin verimliliği ve çalışanlarınızın iş performansı için çok önemlidir. Satın aldığınız ERP programınızın sorunsuz, hızlı ve en yüksek verimlilikte çalışmasını sağlamak için yüksek kaliteli bir destek anlaşmasına sahip olmak önemlidir. Microsoft Dynamics 365 Business Central ya da Navision ERP bakım anlaşmaları, yatırımınızı optimize etmenize ve korumanıza yardımcı olur ve erp çözümünüzü geliştirmek ve genişletmek için destek sağlar. 

Satın aldığınız ERP sisteminiz ile ilgili aşağıdaki sorulara bir göz gezdirelim. Bu sorulardan herhangi birini kendimize soruyorsak, mevcut ERP sistemimizden tam verimi alamıyoruz ve ERP destek hizmetine ihtiyacımız var demektir. 

  1. ERP sisteminizde anlık problemler ile karşılaşıyor musunuz? Karşılaştığınız bu sorunu çözerken zorlanıyor ya da zaman kaybettiğinizi düşünüyor musunuz? 
  2. ERP sisteminizde yeni fonksiyonlara ihtiyacınız var mı?
  3. Gelişen ve değişen şirket gereksinimlerinize ERP yazılımınız adapte olabiliyor mu? 
  4. ERP geliştirme gereksinimleriniz için bir portala ihtiyaç duyuyor musunuz? 
  5. Mevcut ERP sisteminizin teknik ve teknolojik alt yapısı güncel mi? 

ERP danışmanlığı tecrübemizi, ERP destek hizmetimiz ile aktarıyoruz. Mevcut ERP platformunuzu raporlanabilir bir sistem üzerinde, “Web Portal” mantığı ile tüm lokasyonlarınızda destekliyoruz. 

Profesyonel ve hızlı destek ekibimiz ile uçtan uca destek hizmeti veriyoruz. B2F olarak, kurulduğumuz günden bu güne hayata geçirmiş olduğumuz sayısız projelerden edindiğimiz tecrübeyi, müşterilerimizin hali hazır Microsoft Dynamics platformlarındaki anlık problemleri giderme konusunda “Destek Hizmet Paketleri”miz ile müşterilerimize sunuyoruz. 

B2F ERP Destek platformu; müşterilerin, uygulama, ERP geliştirme ve sistem yönetimi konularındaki her türlü talebine dünya standartlarındaki hizmet kalitesi ile cevap veriyor.

Neden, B2F ERP Destek Paketi Almalıyım?

#1

ERP Desteğimiz sayesinde “izlenebilir-ölçülebilir” destek hizmetleri ile müşterilerimizin Microsoft Dynamics yatırımlarını en verimli şekilde kullanmasını sağlıyoruz.

#2

Ortaya çıkan anlık problemleri, hızlı ve dinamik bir şekilde çözüyoruz. Ortaya çıkabilecek hata kaynaklı beklemelerin önüne geçmenizi sağlıyoruz.

#3

İş sürekliliğinin sağlanmasına yardımcı oluyoruz. Kesintisiz ve düşük maliyet kriterlerine uygun olarak destek sağlıyoruz.

#4

Müşterilerimizin kullanımına sunduğumuz web tabanlı B2F Destek Sistemi’miz ile açılmış olan destek talebinin durumu hakkında detaylı bilgiye anında erişmenizi sağlıyoruz.

#5

Açtığınız destek taleplerini önceliklendirebileceğinizi biliyor muydunuz? Öncelikli ihtiyaçlarınızı siz belirleyebiliyorsunuz.

#6

Portalımızı birden çok kullanıcı ile kullanabilirsiniz. Böylelikle, taleplerinizi başkasının aktarmasını beklemezsiniz.

#7

Açılan taleplere müdahale süresi ve talep için kullanılan zaman detaylı olarak takip edilebiliyor.

#8

Portalımızı kullanan müşterilerimize düzenli olarak, online anketler yapıyoruz ve geri bildirimlerinizi dikkate alarak, hizmet kalitemizi sürekli geliştiriyoruz. Kısacası, sizi dinliyoruz.

İletişime Geçin

Siz de Microsoft Dynamics 365 ERP çözümlerinden birini kullanıyor ve ERP destek hizmeti satın almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin!