ERP Yerinde Personel

ERP Yerinde Personel

ERP projelerinin başarılı olması, projenin beklenen zamanda tamamlanması, yatırımın karşılığının verimli ve performanslı alınmasının temellerinden biri de tecrübeli bir proje ekibinin olmasıdır. Şirketlerin çoğunda gördüğümüz, bir ERP sistemi satın aldıktan sonra projede gecikmelerin olması, yeterli verimlilikle kullanılamaması, hızlı ve esnek çözümlerin hayata geçirilmemesi gibi problemler şirketlerin bu alandaki yatırımlarını boşa yapıp, yapmadıklarını sorgulatacak hatta bazen IT departmanlarının başarısına bile gölge bırakabilecek durumdadır. 

ERP projelerinin yönetimi sürecinde, ERP sistemini satın alan ve satan şirket birlikte uyum içerisinde çalışmalıdır. Satın alan şirketin yeterli kaynağının bulunmaması, yetkin personelinin olmaması ya da yeni bir insan kaynağı tedarik edecekse de, yetkinliğinden emin olunamaması gibi durumlar, şirketlerin ERP yerinde personel temin etme ihtiyaçlarını doğurmaktadır. 

B2F olarak biz, bu sorunların farkında olarak, müşterilerimiz ile yapacağımız projelerimizde ERP yerinde personel hizmeti ya da başka bir deyişle dış kaynak kullandırımına imkan sağlıyoruz. Böylelikle, müşterilerimizde yürütülecek projelerin doğru bir şekilde yürütüldüğünden emin oluyoruz ve olası problemlerin önüne geçiyoruz. 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına bağlı olarak, uzun soluklu büyük projelerinde deneyimli ve uzman kadromuzdan ERP uzmanı outsource ediyoruz ya da başka bir deyişle freelance ERP danışmanı sağlıyoruz. Müşterilerimizin insan kaynağı yatırımı yapmadan, uzman ve deneyimli B2F ekibimizden yararlanarak projelerini başarıyla tamamlamalarına destek oluyoruz. 

ERP Yerinde Personel Hizmetimiz Neleri Kapsar?

B2F ERP Uzmanımız,

Öncelikle şirketinizi ve şirketinizin işleyişini tanır. ERP yazılımınızı geliştirmek için çözümler tasarlar.

Son kullanıcılar tarafından gelen geri bildirimleri toplar, sorunları analiz eder.

Altyapı ve veri tabanı sorunlarını giderir.

Şirketinizde kullanılan diğer sistemler ile ERP sisteminizi entegre etmek için ERP programınızı yapılandırır ve özelleştirir.

Sistem analisti olarak görev yapar.

Ekibinize ERP uygulama desteği sağlar.

Yönetim ekibinize projenin durumu hakkında rapor sunar.

Operasyonel ekiplerle birlikte çalışarak, süreçleri iyileştirir.

Fonksiyonel analistlerce yapılan ürün testleri sonucu çıkan hataları giderir.

Ürünlerin yazılım hatalarını giderir.

Geliştirdiği yazılımların programcı testini yapar.

Fonksiyonel spesifikasyon dökümanları hazırlanmış modüllerin teknik tasarımını yapar, implemente eder.

Bizimle İletişime Geçin!

ERP yerinde personel hizmetimizden yaralanmak için hemen bizimle iletişime geçin, ERP projenizin  başarılı şekilde yürüyeceğinden emin olun.