ERP Danışmanlığı

ERP Danışmanlığı

ERP projelerindeki başarının en önemli kaynağı, danışmanlık şirketinin tecrübesi ve bu alandaki deneyimidir. İyi bir ERP danışmanlığı alabilmek, danışmanlık şirketinin kurumsal kaynaklarının yeterliliğiyle de doğrudan ilişkilidir. B2F olarak, Microsoft Dynamics ürünleri üzerinde 12 yıldan fazla olan tecrübemiz ile ihtiyacınız olan ERP danışmanlığında doğru adrestesiniz. 

Microsoft’un gold partneri olarak, Microsoft Dynamics sertifikasyonuna sahibiz ve farklı sektörlerdeki tecrübemiz ile değer katan projeler üretiriz.

ERP Danışmanlığı Hizmetimiz Neleri Kapsar?

Şirketinize Microsoft Dynamics ERP çözümünü, implemente ederiz ve kullanıcı eğitimlerinizi veririz. ERP programına entegre etmek üzere ilgili şirket verilerinizi toplamak için sizinle iletişimde oluruz. Şirketinizin iş prosedürleriniz analiz ederiz ve ilgili otomasyonlar için uygun çözümleri sunarız. B2F’in sektöre özel yatay ve dikey çözümleri hakkında sizi bilgilendiririz. Şirketinizin süreçlerini gözden geçiririz ve uygulama yapılandırma toplantıları gerçekleştiririz. Şirketinizin metodolojisini ve yaklaşımını sürekli olarak geliştirmek için yaratıcı iş çözümleri tanımlarız, iş ihtiyaçlarınız değiştikçe sistemlerin sizin değişiminize adapte olmasını sağlarız. 

ERP Danışmanı Kimdir?

Enterprise Resource Planning kısacası ERP ya da Türkçe karşılığı ile Kurumsal Kaynak Planlaması, şirketlerin finans, muhasebe, üretim, tedarik zinciri, hizmet ve insan kaynakları ile ilgili birçok işlevini otomatikleştiren entegre uygulamaları kullanmasına olanak tanıyan bir işletme süreçleri yönetimi yazılımıdır. ERP Danışmanı, müşterinin bu alandaki ihtiyaçlarının belirlenmesine yardımcı olur, fikir aşamasında olan değerleri geliştirir, sistem entegrasyonlarını sağlar ve kaynak ihtiyaçlarını belirleyerek, kaynak planlaması yapar. Kısacası, şirketlere kurumsal kaynak planlamasına ilişkin yönlendirme ve destek sağlar. ERP Danışmanı, şirketlerin farklı alanlardaki yazılım ihtiyaçlarını değerlendirir ve birbirleri ile konuşabilen yani kolay ve hızlı entegre olabilen çözümler sunar. 

İletişime Geçin

Siz de ERP çözümü arayışındaysanız ve bu konuda alanında uzman kişilerden danışmanlık istiyorsanız, bizimle iletişime geçebiliriz.