KARİYER

Ekibimize Katılın! Ekibimiz büyüyor ve yeni gelen her arkadaşımız B2F’e olağanüstü değerler katıyor. Bu eğlenceli, mutlu ve başarılı ekibin bir parçası olmak ister misin?
Müdürlerin olmadığı bir şirket ütopyası gerçeğe dönüştü desek. Burada herkes her an ulaşılabilir. Evet, temel kurallarımız var ama hiyerarşide boğulan süreçlerimiz yok.

Hiyerarşi Değil, Holakrasi.

B2F’de her birimiz çok farklıyız. Ve bu farklılık, bize en katkı sağlayan noktamız. Dil, din, ırk, cinsiyet, kişilik, deneyim ve düşüncelerimizdeki farklılıklar, bizi biz yapan özellikler. Herkesin faydalanabileceği çözümler yaratmak için herkesin birlikte çalışması gerektiğine inanıyoruz. Tüm ekibimize adil ve eşit bir şekilde davranmaya kararlıyız.

Eşit ve Adil Bir Ortamda Çalışın.

En önemli kaynağımız, mutlu çalışanlarımızdır. B2F’in sunduğu yan haklar, ekip arkadaşlarımızın ve ailelerinin refahını önemli alanlarda artırmaya yardımcı olur.

Sevdiğiniz işi yaparken başarılarınızın limitsizliğini keşfedin.

Huzurlu, mutlu ve yaratıcı çalışma ortamımız, sıcacık kahvemiz ve çayımızla, haftaya güzel başlamamanız için hiç bir sebep yok. Ayaklarınızın geri değil, sizi hep ileri götüreceği bir ortamda bizimle birlikte çalışın.

Sendromsuz Pazartesi!

Fikirlerinizi özgürce paylaşın, B2F saygı duyar. Gelişime katkı sağlayan her fikri ödüllendirir. Yenilikçi fikirleri, hızlıca hayata geçirir.

Fikirleriniz Bizim için Değerli…

B2F’de alanında uzmanlaşmaya ve kişisel gelişime önem veriyoruz. Kariyerinize siz yön verirken, biz sizleri desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Gelişiminiz, gelişimimizdir.

Açık İlanlarımız

ERP Finans Danışmanı

 • Kendini geliştirmeye önem veren,
 • Dynamics NAV/Dynamics 365 Business Central ERP sistemlerinin Finans/Mali İşler modüllerinde en az 2 proje deneyimi olan,
 • Analitik düşünceye sahip, problem tespit ve çözüm üretme yeteneğine sahip,
 • Yurt dışı projelerinde proje yönetimini sağlayabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip,
 • Ekip çalışmasına yatkın ve etkin iletişim becerilerine sahip,
 • En az 2 yıl askerlikle ilişiği olmayan tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)

çalışma arkadaşları arıyoruz.

İş Tanımı:

 • Microsoft Dynamics NAV/Microsoft 365 Business Central projelerimizde müşterilerimizin Finans/Mali İşler süreçlerinde danışmanlık yapmak,
 • Müşteri taleplerine özel olarak yeni modüller geliştirmek,
 • Hazırladığımız Power BI eklentisinin uygulanması
Kariyerine bizimle devam etmek istersen CV’ni bize ilet, tanışalım.

B2F’DE KARİYER

Şirketimizin gelişiminin, muhteşem işlere ilham veren insanlara bağlı olduğunu biliyoruz. Potansiyelinin keşfedilmesine hazır mısın? Kendini bize anlat.

E-Posta  info@b2f.com.tr

Hemen Arayın!  +90 216 577 00 51

  Detaylı bilgiye KVKK Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.