Microsoft Dynamics AX; finansal, insan kaynakları ve operasyon yönetimi için kapsamlı global iş yönetimi özelliklerinin yanı sıra perakendeciler, profesyonel hizmet sektörleri, finansal hizmet işletmeleri, üreticiler ve kamu kesimi kuruluşları için çoklu dil özelliği sunan ve birden çok para biriminde hizmet veren bir kurumsal kaynak planlama (ERP) iş çözümüdür.

İşletmenizin operasyonel ve yönetimsel süreçlerini kapsayan bir ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) çözümü olan Microsoft Dynamics AX yazılımı, kutusunda 36 ülke için yerelleştirilmiş olarak gelir. Üretime, perakendeciliğe, hizmet sektörlerine ve kamu kesimine odaklanan Microsoft Dynamics AX; finansal yönetim, üretim, perakende satış, iş zekası ve raporlama, tedarik zinciri yönetimi ve insan sermayesi yönetimi gibi modüller içerir.

Temel Avantajlar

Kolaylıkla uyarlanabilir ve yüksek düzeyde ölçeklenebilir olması – Müşteriler, satıcılar, iş ortakları ve çalışanların birbirleriyle etkin bağlantı kurabilmelerinin desteklenmesi – Tek kaynaktan sağlanan güçlü ve kapsamlı fonksiyonalite – Çeşitli ülkelerde, iş yerlerinde, dillerde ve para birimlerinde yürütülebilecek operasyonların desteklenmesi

Temel Özellikler

Microsoft Dynamics AX, işinizi tüm yönleri ile desteklerken aşağıda belirtilen çeşitli modüller arasından uygun seçimleri yapmanıza olanak sağlar

Üretim – Dağıtım – Tedarik Zinciri Yönetimi – Proje Yönetimi – Finansal Yönetim – Müşteri İlişkileri Yönetimi – İnsan Kaynakları Yönetimi – İş Analizi – Enterprise Portal – Commerce Gateway Global bir çözüm Çözümünüzü farklı ülke, dil ve para birimleriyle çalışacak şekilde kurabilirsiniz. Bu sizin değişikliklere çok daha çabuk yanıt verebilmenizi ve yeni pazar fırsatları yakalamanızı sağlayacaktır.

Global Bir Çözüm

Müşteriler ve iş ortaklarınızla kendi dillerinde iletişim kurabilirsiniz—Microsoft Dynamics AX sisteme eklemlenmiş çoklu dil yeteneklerine sahiptir. Buna gore örneğin Dynamics AX kurulumunuz hangi dili tanıyor olursa olsun müşteri faturalarınızı müşterinin tercih ettiği dille düzenleme ve gönderme olanağınız vardır. Hatta farklı ülkelerdeki müşteriler ve satıcılar için farklı para birimleri tanımlayabilir, parasal değerlerde meydana gelen dalgalanmalara ilişkin muhasebe mutabakatlarını otomatik olarak alabilirsiniz. Microsoft Dynamics AX bu anlamda gerçek bir uluslararası çözümdür.

Çoklu-iş yeri operasyonları için tek bir çözüm Farklı iş yerleri ve stok yerlerinden oluşan işinizle ilgili gerçek-zamanlı bağlantıları ortak veri tabanı üzerinden başarıyla yürütebilirsiniz. İster bir sokak boyunca dizilmiş ister dünyanın çeşitli köşelerine yayılmış olsun, bu iş yerleri ile ilgili tüm satınalma siparişlerini, satış siparişlerini, finansal verileri ve diğer bilgileri gerçek-zamanlı olarak yaratabilir, güncelleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

VİDEOLAR