ERP Microsoft Dynamics

ERP Microsoft Dynamics

Hepimizin hayatı, zamanın getirilerine göre yeniden şekilleniyor ve değişiyor. İş hayatımızdaki gereksinimlerimiz de aynen kendi hayatımızda yaşadığımız gibi, günümüzün koşullarına göre değişir. Şirketlerin sistem ihtiyaçları da sabit kalamaz, güncellenmelidir ve şirketler büyüdükçe, sistem ihtiyaçları da daha kapsamlı ve zamansız olmalıdır. 

Günümüzün en temel şirket sistem ihtiyaçlarından biri haline gelen ERP’nin ne olduğuna bakalım ve ERP nedir sorusunu yanıtlayalım. ERP, bir şirketin finansal, tedarik zinciri, operasyon, raporlama, imalat, satış, pazarlama ve insan kaynakları etkinliklerini yöneten ve entegre eden bir iş süreci yönetimi sistemi yani kurumsal kaynak planlama yazılımıdır. Peki, ERP ihtiyacımızı nasıl temin etmeliyiz? İşte tam da bu noktada devreye, bugün iş süreci yönetimi yazılımlarına dünyada yön veren ve liderlik eden Microsoft devreye giriyor. 

Peki, ERP ihtiyacımızı nasıl temin etmeliyiz? İşte tam da bu noktada devreye, bugün iş süreci yönetimi yazılımlarına dünyada yön veren ve liderlik eden Microsoft devreye giriyor.

Microsoft Dynamics Nedir?

Dynamics 365 Nedir?  Microsoft tarafından geliştirilen, entegre olarak çalışabilen kapsamlı kurumsal çözüm yazılımlarıdır. Microsoft ise, Dynamics 365 ürününü müşteri memnuniyetini arttırmanız için daha çevik olma fırsatı olarak tanımlıyor. Microsoft Dynamics ile operasyonel mükemmellik sağlayabilirsiniz. Akıllı iş uygulamaları portföyüne erişim sağlayabilirsiniz. Bu ürün portföyü içerisinde ERP Microsoft Dynamics, CRM Dynamics Microsoft, Dynamics 365 Satış, Pazarlama, Finans ve İnsan Kaynakları gibi farklı bileşenler vardır. Dynamics 365 ile ERP’nizin tamamını bir araya getirebilirsiniz. 

Bir çözüm ortağı ile çalışarak; zaman ve paradan tasarruf edin, hayal kırıklığı yaşamayın!

ERP çözümünü satın almadan önce bir ERP Danışmanlığı hizmeti almanız, başarı olasılığınızı artırabilir ve karşılaşılan zorlukları ve hataları önlemenize yardımcı olabilir. Çözüm ortakları, ERP çözümlerinin satın alma, kurulum ve başlangıç aşamalarını yönetir. Microsoft sertifikalı iş ortakları, Microsoft ürünlerinde uzmandır ve Microsoft çözümlerinin implemente edilmesinde onaylı bir yetkinliği vardır. Böyle bir çözüm ortağı ile çalışmak, kanıtlanmış uzmanlık ve deneyimden sonuna kadar faydalanabileceğiniz ve ERP sisteminizi etkin kullanabileceğiniz anlamına gelir. 

Siz de bir ERP çözümü arayışı içerisindeyseniz, Microsoft Gold Partneri olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.