Microsoft Dynamics NAV

Dijital dönüşümün önderliğinde iş dünyasının da iş yapma modeli değişti. Rekabet ortamının çetinleşmesi, müşterilerin değişen davranışları ve artan talepleri ve belki de en önemlisi çeviklik kavramı, şirketlerin hızlı ve esnek çözüm arayışlarını arttırdı. Eski dönemlere baktığımızda, şirketlerin muhasebe, finans veya İK süreçleri, sahip oldukları yazılım sistemlerinden genellikle bağımsız çalışıp, diğer sistemlerle iletişim kuramıyor ya da birlikte çalışamıyordu. Modern ERP yazılımlarını farklı kılan ise, tüm bu farklı departman süreçlerini işbirliği yapacak şekilde bir araya getirerek, tek ve akıcı bir platform oluşturmasıdır. B2F, Microsoft Dynamics NAV Türkçe versiyonu için de sizlere hizmet veriyor. Microsoft’un sunduğu ERP çözümü olan Dynamics NAV’a gelin, yakından göz atalım. 

Microsoft Dynamics NAV Nedir? 

Dynamics NAV, küçük ve orta ölçekli şirketlere finans, üretim, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), tedarik zinciri ve operasyonları konusunda destek olan açık kaynak kodlu, özelleştirilebilir ve esnek kurumsal kaynak planlama (ERP) çözümüdür. Ms Dynamics NAV, globalde 120.000 den fazla, Türkiye’de ise 400 den fazla şirketin tercih ettiği ERP programıdır. Eski adıyla Navision olarak bilinen Microsoft Dynamics NAV, sektör bağımsız bir ERP yazılımıdır. Dynamics NAV üzerine sektörlere özgü geliştirdiğimiz yatay ve dikey B2F çözümlerimiz ile siz de işinizden tam verim alın. 

Peki, Microsoft’un web sitesinde neden Dynamics NAV anlatılmıyor? 2018’de Dynamics 365 Business Central olarak güncellendi!

Dynamics NAV Kurulum Seçenekleri Nelerdir? 

İsterseniz sunucunuzda isterseniz bulutta, Dynamics NAV’ı her iki ortamda da kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan modül ve kullanıcı sayısına göre şimdi başlayın ve iş gereksinimleriniz değiştikçe, kullanıcı sayınızı arttırmak istediğinizde, bu değişime kolayca adapte olun. 

Dynamics NAV, Size Ne Kazandırır?

Modern ERP programı, rakiplerinizin önüne geçmenizi destekler. Ekibinizin Dynamics NAV’ı kullanırken karşılacakları belki de en büyük kolaylık, Microsoft’un ürünlerine aşina olmaları ve kullanıcı deneyimi açısından kullanıcı dostu ara yüz ile çalışmalarıdır. Ms Dynamics NAV, ekibinizin verimliliğini arttırır, işlemlerini otomatik ve hızlı yapmaları ekibinize zaman kazandırır ve bu zamanı daha verimli işler üretmek için harcarlar. Navision, performansı yüksek bir çözümdür, işlerinizi saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. Müşteri ilişkilerinizin iyileştirilmesi için de fırsatlar sunar.  

Finans Yönetimi

Banka ile ilgili işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz yönetin. Farklı para birimleri ile çalışın. Alacaklarınızı ve gecikmiş ödemelerinizi yönetin. 

Tedarik Zinciri Yönetimi

Tüm tedarikçilerinizi tek bir platformdan izleyip, yönetin.Sizin için tasarlanmış iş akışı onay süreçlerini kullanın, stoklarınızı yönetin. 

Satış ve Pazarlama Yönetimi

Potansiyel ve mevcut müşteriler için satış fırsatlarınızı ve hizmet sözleşmelerinizi yönetin. Müşteri ve satış verilerinizi analiz edin.

Proje Yönetimi

Kaynakların maliyetlerinizi ve kapasitenizi planlayın ve projenizin sonucunda öngörülememiş bütçeler ile karşılaşmaktan kurtulun.

İnsan Kaynakları Yönetimi

Çalışanlarınızın insan kaynakları süreçlerini etkin yönetin. 

Üretim Yönetimi

Üretim hattınızın ihtiyacı olan sipariş ve teslimat planlamasını iyileştirin. 

Hizmet Yönetimi

Müşterilerinizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayın, çağrıları hızlı yanıtlayın. 

Raporlama Yönetimi

Şirketinizin bütünsel bir görünümünü, farklı verilerden elde edilmiş entegre raporlar ile sağlayın, veriye dayalı bilinçli kararlar alın.

Yapabileceklerinizi kendiniz deneyimleyin.

Vakit kaybetmeyin, demo talep edin!