Microsoft Dynamics 365’in İşletmenizin Vazgeçilmezi Olması için 5 Neden

B2F - Microsoft Gold Partner, MS Dynamics 365 > B2F Blog > Microsoft Dynamics 365’in İşletmenizin Vazgeçilmezi Olması için 5 Neden
Microsoft Dynamics 365'in

İşletmenizin Vazgeçilmezi Olması için 5 Neden

ERP yazılımını araştırmaya başladıysanız ve Microsoft Dynamics 365 Business Central’a ulaştıysanız, konuya üst düzey bir giriş yapmışsınızdır. Dynamics 365, işletmenizin finansmanını ve operasyonlarını yönetmenize yardımcı olan, kullanımı kolay bir yazılımdır, kolayca özelleştirilebilir ve ölçeklenebilir, böylece işinizle birlikte büyüyebilir. Ayrıca Microsoft’un en güncel ERP yazılımıdır.

İşte Business Central’ın işletmenize uygun olmasının 5 nedeni!

1. Her iki dünyanın da en iyisini elde edin: şirket içi ve bulut

Dynamics 365 Business Central, hem şirket içi bir çözüm olarak hem de bulutta mevcuttur. Bu size işiniz için en anlamlı olan dağıtım seçeneğini seçme esnekliği sağlar.

Bu neden önemli? Microsoft’un, ister inanın ister inanmayın, şirket içi yazılım kullanmayı tercih eden birçok kuruluş var. Bunun nedeni, kuruluşlarının yüksek hızlı internetin bulunmadığı şehrin kırsal kesiminde yer alması veya verilerinin güvenliğini sağlamak için Microsoft’a güvenmek istememeleri ve bu yönü kendilerinin kontrol etme konusunda kendilerini daha rahat hissetmeleri olabilir.

*Özel not : Mevcut bir Business Central on-premise veya Microsoft Dynamics NAV müşterisiyseniz, size çift kullanım hakkı veren bir aboneliğe yükseltebilirsiniz. Bu şekilde, bulut sürümüne erişirken şirket içi yazılımınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

2. Her yerden, her cihazdan erişim

Dynamics 365 Business Central çevrimiçi, gerçek bir bulut çözümüdür; bu, ona her yerden, herhangi bir cihazdan (Telefon, Tablet, Bilgisayar vb.) erişebileceğiniz anlamına gelir. Tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısıdır. 

3. Sağlam bir iş ortağı ekosisteminin keyfini çıkarın

Dynamics 365, güçlü bir iş ortağı ekosistemine sahiptir; bu, ERP yazılımından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilecek çok sayıda uzmana sahip olduğu anlamına gelir. Bu neden faydalıdır? Eh, doğrudan Microsoft ile iletişime geçmeniz ve geniş destek kanallarında gezinmeniz gerekiyorsa, sorunuza doğru yanıtı almanız günler veya haftalar alabilir.

Geniş bir iş ortağı ekosistemiyle Microsoft iş ortağı , deyim yerindeyse ilk savunma hattınız haline gelir. Yani, Microsoft’a ulaşmadan önce size uygun desteği sağlamaya çalışacaklardır. B2F, Microsoft Gold İş Ortağı’dır. 

Özetlemek gerekirse, iş ortağı ekosistemi, Microsoft’un birinci sınıf desteğinden doğrudan yararlanmanıza olanak tanır. Bu, ihtiyacınız olduğunda yardımın her zaman hazır olduğunu bilerek içinizin rahat edebileceğiniz anlamına gelir.

4. Business Central, diğer Microsoft ürünleriyle bütünleşir, böylece yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Microsoft yazılımının gezegendeki en çok kullanılan yazılımlardan biri olduğu bir sır değil! Financial Post’a göre, dünya çapında 1 milyardan fazla insan bir Microsoft Office ürünü veya hizmeti kullanıyor. Bu, büyük olasılıkla bugün iş yerinde bir tür Microsoft yazılımı kullandığınız anlamına gelir. ERP yazılımınızın diğer Microsoft yazılımlarınızla doğrudan entegre olduğunu bilmek güzel olmaz mıydı? Kesinlikle! Şimdi, ne dediğinizi duyabiliyorum. “Hey, diğer birçok ERP yazılımının Microsoft yazılımıyla entegre olduğunu iddia ediyor” diyorsunuz. Buna, “Bu iyi bir nokta, ancak Microsoft yazılımıyla entegre olan Microsoft ERP yazılımını mı yoksa Microsoft yazılımıyla entegre olan bazı üçüncü taraf ERP yazılımlarını mı tercih edersiniz? Hangisinin daha iyi çalışacağını tahmin etmek hiç de zor değil.” diyoruz.

5. ERP endüstrisindeki en yüksek yatırım getirisi.

Sadece ERP yazılımı için ortalama ROI’nin 7,23 $ olduğunu ve Business Central’ın ROI’sinin bunun iki katından fazla olduğunu bilin!

Siz de bir ERP çözümü arayışı içerisindeyseniz, Microsoft Gold Partneri olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.