Navision Her Yerde

Navision Her Yerde

1. Herhangi Bir Tarayıcıdan ve Herhangi Bir Cihazdan Verilere Erişebilmek!

Navision 2015’teki harika özelliklerden biri, programa istediğiniz yerden ve istediğiniz cihazdan erişebilmenizdir. Bu, Internet Explorer, Google Chrome, Safari veya Firefox gibi favori internet tarayıcınızı seçebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca NAV’a istediğiniz herhangi bir cihazdan erişebileceksiniz, ister Mac, Windows veya Linux işletim sistemi olsun, hepsine aynı şekilde erişebileceksiniz. Güvenlik açısından, Microsoft Dynamics NAV, kullandığınız farklı uygulama erişim yöntemlerinden herhangi biri kadar güvenli olacaktır.

2. Tablet Dostu, Dokunmatik Dostu; Navision’ın Dostluğu Bir Başka!

Microsoft Dynamics NAV, yeni nesil bir tablet istemcisi ile donatılmıştır. Bu, yalnızca dokunmatik olarak etkinleştirilmeyecek, aynı zamanda dokunma dostu olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece isterseniz programı yalnızca bir klavye ile kullanabilirsiniz.

3. Tüm Cihazlarda Ortak Kullanıcı Deneyimi

Microsoft Dynamics NAV’ı nasıl kullanırsanız kullanın, kullanıcı deneyiminin tüm farklı modlarda ortak olacağından emin olabilirsiniz. Windows istemcisi, web veya tablet istemcisinde deneyimleyeceğiniz ortamın aynısını size sağlayacaktır.

4. Olası Felaketlerden Kurtulun!

Web istemcisi, bir olağanüstü durum kurtarma durumunuz olduğunda Navision ‘a erişmenin mükemmel bir yoludur. Perşembe günü saat 16:00 olduğunu ve bir kontrol çalıştırması yapmanız gerektiğini düşünün, ancak bilgisayarınız çöktü. NAV ile, kuruluşunuzdaki farklı bir bilgisayardan başka bir web tarayıcısını çalıştırabilir ve bu kontrolü tıpkı cihazınızdan yaptığınız gibi kesebileceğinize güvenebilirsiniz.

5. NAV’ı APP Mağazanızdan İndirin!

Microsoft Dynamics NAV için tablet uygulamasını favori uygulama mağazanızdan indirebilirsiniz. İster bir iPad’iniz olsun, ister App/iTunes Store’u kullanmayı seviyor olun, ister android cihazınızda, Google Play’i kullanarak veya Windows cihazınızı kullanarak, Windows Market’i kullanarak. Kısacası siz nasıl isterseniz.

Navision’ı Business Central’a Yükseltmek İster Misiniz? Microsoft Gold Partneri olarak, bizimle iletişime geçebilirsiniz.